top of page

st 19. 5.

|

Location is TBD

GRUPPETTO jazda III.

Aj tento rok pokračujeme so spoločnými jazdami pre všetkých.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
GRUPPETTO jazda III.
GRUPPETTO jazda III.

Čas a miesto

19. 5. 2021, 17:00

Location is TBD

Hostia

O evente

Aj tento rok pokračujeme s jazdamu každú stredu. Pripravili sme si pre vás trať v okolí Bratislavy a Šamorína. 

Stretávať sa budeme pri štarte Aprílovej trasy vo Vrakuni, na križovatke pri prečerpávacej stanici (hať) na Malom Dunaji o 17:00 a budeme vyrážať na etapy v skupinkách po 6tich v rôznych tempách - nezabudni si pri registrácii zaznačiť priemernú rýchlosť. 

Po zvážení všetkých možností, premávke a stavu vozoviek pôjdeme od štartu po hrázdi smerom k X-bionic sphere, kde zídeme do Šamorína. Budeme rozdelení po skupinkách po 6tich, preto veríme, že pohyb po hrádzi bude pre všetkých bezpečný. V prípade uvoľnenia opatrení zvážime presun čisto na cestu. Z hrádze sa presunieme do centra Šamorína a budeme pokračovať cestou späť do Hamuliakova, Kalinkova a Dunajskej Lužnej. Z Dunajskej Lužnej prejdeme okolo jazier smerom k štrkovisku pri Miloslavove a pokračujeme po novej ceste ponad diaľnicu do Vrakune. Prejdeme cez Vrakuňu ku kruháču a skončíme pri cieli aprílovej trati. 

Po uvolnení opatrení bude jazda spoločná. Aktuálne pracujeme aj na možnosti sprievodného vozidla aspoň na najfrekvetovanejších častiach. 

Prosím, na mieste zrazu je potrebné sa preukázať negatívnym testom na COVID19 nie starším ako 7 dní.

Zdielať event

bottom of page