top of page

so 10. 9.

|

Komárno

Komárňanská stovka

alebo vlastne 300km v okolí Komárna

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Komárňanská stovka
Komárňanská stovka

Čas a miesto

10. 9. 2022, 7:00

Komárno, Komárno, Slovakia

Hostia

O evente

Čo nás čaká... 100.kom je instantná cyklotúra ktorú organizuje PIKO-BIKE Komárno. Funguje to podobne ako grupeťácka cyklovýzva z minulého roku, kedy sú k dispozícii určité trate (výzvy) na ktorých sú umiestnené checkpointy s QR kódmi. Tie je nutné počas jazdy naskenovať a pomocou aplikácie odoslať do systému. Cieľom je prejsť konkrétnu trasu (výzvu) vrátane všetkých checkpointov.

Za prejazd trate sa platí účastnícky poplatok, základná cena je 7 € (bez medaile), alebo 10 € vrátane medaile keď účastník úspešne absolvuje celú trať. Poplatok je nutné uhradiť vopred, následne účastník dostane potvrdzujúci email o aktivácii a následne má 30 dní na splnenie výzvy.

Všetky trate/výzvy sa nachádzajú v oblasti Komárna a južného Slovenska. Detaily ku konkrétnym výzvam a tratiam sú nasledovné:

100 km – trať s dĺžkou 108 kilometrov (účastník získa bronzovú medailu)

https://100kom.com/shop/100km/

200 km – trať s dĺžkou 209 kilometrov (účastník získa striebornú medailu)

https://100kom.com/shop/200km/

300 km - trať s dĺžkou 317 kilometrov (účastník získa zlatú medailu)

kombinácia okruhu 100 km + 200 km (na poradí nezáleží)

Členovia Gruppetto Bratislava Cycling Team sa 100KOM zúčastňujeme od roku 2020.

Počas prvého ročníka sme absolvovali 100 km okruh v pätici, v roku 2021 sme absolvovali 200 km vo dvojici. Uvedená dvojička máme v pláne skompletizovať tento rok "hattrick" a radi by sme zvládli 300 km okruh so ziskom zlatej medaily.

Časť účastníkov pôjde zrejme aj kratšie okruhy a tak je možné celú trasu vhodne skombinovať tak, aby sme išli značnú časť pokope.

Keďže 300 km je už celodenná výzva, uvažujeme o presune do Komárna už v piatok 9.septembra, s prespaním a štartom v sobotu 10.septembra ráno. Ukončenie jazdy a prípadne prespatie do nedele je tiež otvorené, všetko záleží od okolností (počet účastníkov, stav tela a ducha po dojazde, počasie, atď).

Našim cieľom nie je najrýchlejší čas, ide o to prejsť trasu v pohodovom tempe. prežiť spoločne skvelý deň vo výbornej partii a atmosfére. Je stanovený časový limit, ale ten je dosť veľkorysý a mali by ho bez problémov zvládnuť aj menej zdatní jedinci. Okrem toho plánujeme aj zastávky na občerstvenie, takže sa nemusíš báť že pôjdeme nonstop a naplno 😊

Aktuálne preverujeme potenciálny záujem o účasť, aby sme mohli event vhodne naplánovať (logistika, vozidlá, ubytovanie, atď...).

Bližšie info o jednotlivých tratiach, registrácii, platbe a pod. nájdeš aj na:

„Komárňanská stovka“ - instantná výkonnostná cyklotúra - 100KOM.com

V prípade záujmu o účasť nám napíš o ktorú trasu by si mal záujem a prípadne či plánuješ vyraziť do Komárna už v piatok s prespatím alebo až v sobotu. Ďalšie detaily doladíme podľa počtu a požiadaviek účastníkov.

Zdielať event

bottom of page