top of page

ne 25. 4.

|

Starý most

Pancake ride

Poďte s nami trénovať kopčeky na májovú trať, navyše so sladkou čerešničkou na torte.

Registrácia je už uzatvorená!
Ďalšie pripravované eventy
Pancake ride
Pancake ride

Čas a miesto

25. 4. 2021, 10:00

Starý most, 811 02 Bratislava, Slovakia

Hostia

O evente

V máji na nás v rámci Cyklovýzvy 2021 čaká horská etapa. Pridaj sa k nám a poď s nami natrénovať výškové metre na trase od Starého mosta na Petržalskej strane, cez Železnú studničku na Biely kríž. Odtiaľ smerom na Borinku do Lozorna. Následne pôjdeme cez Zohor do Vysokej pri Morave a späť do Stupavy. Okolo Devína prejdeme späť pod Starý most. Pôjdeme priemerným tempom cca 27km/h, samozrejme, hore kopčekom pomalšie a dole kopcom to dobehneme :-) Na vopred určených miestach sa počkáme. 

Celá trasa má 90km s prevýšením 684m. Netrúfaš si na celú trať? Trasa sa dá upraviť a vieš si ju pohodlne skrátiť na necelých 75km, prípadne ešte o pár kilometrov menej. 

Pýtaš sa, prečo Pancake ride? 

Lebo pri vodnej nádrži Lozorno bude na Teba čakať občerstvovačka s výbornými palacinkami, iontovými nápojmi, vodou, ovocím a nealko pivom. Trošku sa zastavíme, načerpáme energiu a po polhodinke odpočinku pokračujeme ďalej. Taktiež bude k dispozícii odvoz, pre prípad núdze. Na zabezpečenie občerstvenia sa budeme skladať na mieste sumou 4€/osoba. 

Prečo sa skladáme?

Všetky akcie priravujú cyklisti cyklistom. Snažíme sa nájsť aj iné alternatívy - oslovujeme partnerov a sponzorov. Žiaľ, zatiaľ musíme pokryť náklady na občerstvenie, dopravu a pod. Veríme, že suma 4€ nie je tak vysoká, aby zaťažila Tvoj rozpočet. 

Ak poznáš firmu, ktorá by prípadne zasponzorovala našu Pancake ride, daj nám vedieť!

Veríme, že naša prvá Pancake ride bude úspešná a vytvoríme každomesačnú tradíciu pre všetkých cyklistov!

Počet miest je obmedzený na 15 účastníkov a je potrebné sa vopred registrovať!

Zdielať event

bottom of page