top of page

ne 23. 5.

|

Bratislava

Pancake ride vol. 2

S vetrom o závod na kompu so sladkým občerstvením pri Danubiane.

Registrácia je už uzatvorená!
Ďalšie pripravované eventy
Pancake ride vol. 2
Pancake ride vol. 2

Čas a miesto

23. 5. 2021, 10:30

Bratislava, Malodunajská, 821 07 Bratislava-Vrakuňa, Slovakia

Hostia

O evente

Počasie v máji bude isto priať všetkým cyklistom. Počas tejto PANCAKE RIDE sa pôjdeme vyblázniť na hrádzu. Stretneme sa pri cieli Aprílovej trati (Malodunajská ulica vo Vrakuni, pri modrom moste) a pôjdeme smer Miloslavov, cez Dunajskú Lužnú, Hamuliakovo do Šamorína, kde sa napojíme na hrádzu. Po hrádzi budeme pokračovať ďalej po prúde až ku kompe vo Vojke, kde prejdeme na druhú stranu Dunaja. Vrátime sa späť do Danubiany, kde nás bude čakať občerstvenie a krátka prestávka. Aby sme sa vyhli frekventovanej Petržalskej hrádzi budeme od Danubiany pokračovať smerom na Rusovce a Jarovce po ceste. Prejdeme spoločne okolo Slnečníc, cez Ovsište až k Starému mostu, kde si dáme rozchod. 

Celá trasa má približne 67,5km a s minimálnym prevýšením.

Pýtaš sa, prečo Pancake ride? 

Lebo po ceste bude na Teba čakať občerstvovačka s výbornými palacinkami, iontovými nápojmi, vodou, ovocím a nealko pivom. Trošku sa zastavíme, načerpáme energiu a po polhodinke odpočinku pokračujeme ďalej. Na zabezpečenie občerstvenia sa budeme skladať na mieste sumou 4€/osoba. 

Prečo sa skladáme?

Všetky akcie priravujú cyklisti cyklistom. Snažíme sa nájsť aj iné alternatívy - oslovujeme partnerov a sponzorov. Žiaľ, zatiaľ musíme pokryť náklady na občerstvenie, dopravu a pod. Veríme, že suma 4€ nie je tak vysoká, aby zaťažila Tvoj rozpočet. 

Ak poznáš firmu, ktorá by prípadne zasponzorovala našu Pancake ride, daj nám vedieť!

Počet miest je obmedzený na 20 účastníkov a je potrebné sa vopred registrovať!

Zdielať event

bottom of page