top of page

ne 13. 6.

|

Location is TBD

Pancake ride vol. 3

Tentokrát si užijeme krásy južne od Bratislavy.

Registrácia je už uzatvorená!
Ďalšie pripravované eventy
Pancake ride vol. 3
Pancake ride vol. 3

Čas a miesto

13. 6. 2021, 10:00

Location is TBD

Hostia

O evente

Vyrazíme z Vrakune od modrého mosta pri Vrakunskom lesoparku. Pokračovať budeme cez Most pri Bratislave, kde sa napojíme na cyklotrasu smerom do Studeného. Odtiaľ prejdeme do Dunajskej Lužnej, Hamuliakova, kde sa napojíme na hrádzu a budeme pokračovať do Kyselice. 

Kompou o 11:30 prejdeme na druhú stranu. Na trať dlhú 33km máme 1,5 hodiny, takže tempo bude priam výletné.

Z Vojky pokračujeme po hrádzi smerom do Danubiani, kde na nás budú čakať palacinky. Po krátkom občerstvení pokračujeme ďalej cez Rusovce, Jarovce a skončíme pri Starom moste v Petržalke.

Pýtaš sa, prečo Pancake ride? 

Lebo po ceste bude na Teba čakať občerstvovačka s výbornými palacinkami, iontovými nápojmi, vodou, ovocím a nealko pivom. Trošku sa zastavíme, načerpáme energiu a po polhodinke odpočinku pokračujeme ďalej. Taktiež bude k dispozícii odvoz, pre prípad núdze. Na zabezpečenie občerstvenia sa budeme skladať na mieste sumou 5€/osoba. 

Prečo sa skladáme?

Všetky akcie pripravujú cyklisti cyklistom. Snažíme sa nájsť aj iné alternatívy - oslovujeme partnerov a sponzorov. Žiaľ, zatiaľ musíme pokryť náklady na občerstvenie, dopravu a pod. Veríme, že suma 5€ nie je tak vysoká, aby zaťažila Tvoj rozpočet. 

Ak poznáš firmu, ktorá by prípadne zasponzorovala našu Pancake ride, daj nám vedieť!

Počet miest je obmedzený na 20 účastníkov a je potrebné sa vopred registrovať!

Zdielať event

bottom of page