top of page

ne 11. 7.

|

Location is TBD

Pancake ride vol. 4

Pozrieme sa do lesa i do poľa.

Registrácia je už uzatvorená!
Ďalšie pripravované eventy
Pancake ride vol. 4
Pancake ride vol. 4

Čas a miesto

11. 7. 2021, 8:00

Location is TBD

Hostia

O evente

Stretneme sa ráno o 8:00 pri Starom moste na Petržalskej strane, odkiaľ sa spoločne vydáme cez Železnú studničku na Biely kríž. Pokračovať budeme cez Tri bresty do Limbachu. Prejdeme Pezinkom a v obci Viničné pri jazere bude na nás čakať občerstvenie - tentokrát aj vychladený melón na prebratie. Z Viničného prejdeme po novom cyklochodníku do obce Chorvátsky Grob a budeme pokračovať do Bernolákova a Ivanky pri Dunaji. Prejdeme obcou Zálesie a vrátime sa späť do Bratislavy. 

Pýtaš sa, prečo Pancake ride? 

Lebo po ceste bude na Teba čakať občerstvovačka s výbornými palacinkami, iontovými nápojmi, vodou, ovocím a nealko pivom. Trošku sa zastavíme, načerpáme energiu a po polhodinke odpočinku pokračujeme ďalej. Taktiež bude k dispozícii odvoz, pre prípad núdze. Na zabezpečenie občerstvenia sa budeme skladať na mieste sumou 5€/osoba. 

Prečo sa skladáme?

Všetky akcie pripravujú cyklisti cyklistom. Snažíme sa nájsť aj iné alternatívy - oslovujeme partnerov a sponzorov. Žiaľ, zatiaľ musíme pokryť náklady na občerstvenie, dopravu a pod. Veríme, že suma 5€ nie je tak vysoká, aby zaťažila Tvoj rozpočet. 

Ak poznáš firmu, ktorá by prípadne zasponzorovala našu Pancake ride, daj nám vedieť!

Počet miest je obmedzený na 20 účastníkov a je potrebné sa vopred registrovať!

Zdielať event

bottom of page