top of page
Vyhledat

Augustová trasa je tu!


Na začiatku by sme Ti pripomenuli termín 6. august 2023, kedy sa spoločne vidíme na NAY Gran Fondo. V priestore štartu budeme mať stánok, tak sa pokojne zastav na kus reči, kávu či koláčik.


Augustová trasa nás zoberie do Rakúska a prechádza cez Hainburg, Lassee, Marcheg, Schlosshof až do Devínskej Novej Vsi.


Štart

Aj augustová trasa začína pod Starým mostom pri električke. Dobre známe miesto pre každého cyklistu.


Od štartu pokračujem po hrádzi na hraničný prechod Berg. Prejdeš obcou Wolfstahl a stále sa držíš cyklochodníka, ktorý obchádza hlavnú ulicu.


Checkpointy

Nájazd na most v Hainburgu - Na konci obce Hainburg sa napojíš na most ponad Dunaj. Začiatok nájazdu je checkpoint. Nezabudni, most je jednosmerný a treba ísť po správnej (pravej) strane.


Po prejdení mostom sa stočíš pod most a pokračuješ po hrádzi do obce Stopfenreuth, kde sa napojíš na cestu smerom na sever a prejdeš obcou Loimersdorf.


Futbalový štadión v obci Lassee - na začiatku dediny sa nachádza na pravej strane parkovisko, ako aj futbalový trávnik. Toto je tvoj ďalší checkpoint.


Od obci Lassee pokračuješ stále na sever. Prejdeš cez železničné priecestie a pokračuješ do obce Schonfeld im Marchfeld, kde nájdeš ďalší checkpoint.


Hasičská stanica - pri hlavnej ceste, po ľavej strane na križovatke, sa nachádza hasičská stanica, ktorá je Tvojim ďalším checkpointom.


Z obce pokračuješ smerom na východ, kde Ťa čaká dlhá rovinka. Nezabudni odbočiť doprava smerom na Breitensee.


Križovatka v Breitensee - v centre obce sa nachdáza križovatka, kde odbočíš prudko doľava a napojíš sa na hlavnú cestu. Táto križovatka je Tvojim predposledným checkpointom.


Hlavná cesta Ťa dostaneš do obce Marchegg k nadjazdu ponad železnicu a pokračuješ do centra obce.


Podjazd popod železnicu - na konci obce Marchegg sa nachádza podjazd popod železnicu. Stačí zastať v jeho blízkosti a označiť prejazd.


Teraz už na Teba čaká iba finálna rovinka k zámku Schloshoff a prejazd ponad Moravu a finiš v Penny coffea.


Cieľ

Tvojim cieľom je kaviareň Penny coffea na začiatku ulice k Mostu Slobody. Odporúčame sa zastaviť a dopriať si sladkú bodku na záver, kávičku, či len tak posedieť pri domácej limonáde.


Augustova trasa
.gpx
Stáhnout GPX • 76KB
407 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2 Comments


Ta sotolina pred Breitensee ala Rubaix, co mojim galuskam poriadne nalozila, bola vtip od wahoo ci od vas? 🤣🤣🤣

Like

V Penny coffea je do 6.8. dovolenka, takže sladkú bodku na záver si vychutnať až neskoršie.

Like
bottom of page