top of page
Vyhledat

Júl v znamení prípravy na NAY GRAN FONDO!

A aj tento rok sa vidíme v nedeľu 6. augusta 2023 na NAY Gran Fondo!


Našu júlovú trasu sme sa rozhodli aj tento rok spojiť s trasou závodu NAY GRAN FONDO Bratislava, kde sa môžete s nami stretnúť v našom stánku a zastaviť sa napr. na kávu a koláč.


Navyše, v nedeľu 09.07. a 23.07. si spoločne prejdeme súťažnú trať v pohodovom tempe, aby si ju mal šancu spoznať. Takže žiadne výhovorky a šup registrovať sa.


Štart závodu je od nákupného centra BORY Mall a celá trať bude vyhradená pre súťažiacich. Pre Vašu bezpečnosť sme sa rozhodli mierne upraviť štart a cieľ našej júlovej trasy. Štart sa nachádza rovnako ako minulý rok pri rybníku v Devínskej Novej Vsi a koniec je o kúsok ďalej v kaviarni Penny coffea, ktorú môžete poznať z 1. ročníka našej súťaže.


Štart

Začiatok júlovej trasy je pri rybníku v Devínskej Novej Vsi, neďaleko železničného podjazdu. Od rybníku pokračuješ smerom k Volkswagen-u, kde sa napojíš na súťažnú trasu. Po prejdení kruháčov sa dostaneš do Stupavy, kde ťa už čaká prvý checkpoint.


Checkpointy

BILLA Stupava - na hlavnej ulici v jemnom stúpaní sa nachádza po ľavej strane predajňa BILLA - stačí zastaviť na širokej krajnici a zaznačiť svoj prejazd.


Zo Stupavy pokračuješ po hlavnej smerom na sever až k obci Lozorno.


Pumpa Lozorno - Tesne pred odbočkou na Lozorno sa nachádza pumpa, ktorá je Tvojim ďalším cieľom - či už sa rozhodneš občerstviť, alebo len tak prefrčať. Za pumpou odbočím vpravo smer Lozorno a Pernek.


V obci Pernek odbočíš doľava smerom na Malacky, kde nájdeš ďalší checkpoint.


Pumpa Malacky - hneď za nadjazdom ponad diaľnicu sa dostaneš do Malaciek, kde po pravej strane nájdeš pumpu, ktorá je Tvojim ďalším prejazdom.


Pokračuješ Malackami, prejdeš okolo zámockého parku, ktorý budeš mať po pravej strane, prejdeš ponad diaľnicu až sa postupne dostaneš do obce Rohožník.


COOP Jednota Rohožník - v centre obce, tesne pred križovatkou ciest Malacky - Sološnica - Kuchyňa sa po pravej strane nachádza COOP Jednota s parkoviskom, kde vieš pohodlne zastaviť a zaznačiť si prejazd. Na križovatke odbočíš vpravo a pokračuješ ďalej (či späť?) do obce Lozorno.


COOP Jednota Pernek - ak potrebuješ natankovať vodu, tak tu máš ďalšiu príležitosť. Pred križovatkou cesty smerom na Pezinskú babu nájdeš po pravej strane opäť COOP Jednotu aj s menším parkoviskom, kde vieš pohodlne zastaviť.


Po zaznamenaní pokračujem vpravo smerom na Malacky a po cca 280 metroch odbočíš doľava na trasu do obce Jabloňové/Lozorno. Za obcou Lozorno odbočíš doľava smerom na Stupavu - rovnakou cestou si už išiel.


Mestský úrad Stupava - Tvojou ďalšou zástavkou je Mestský úrad v meste Stupava, ktorý sa nachádza hneď na hlavnej ceste pri parku.


Zo Stupavy pokračuješ známou trasou okolo Volkswagenu do Devínskej Novej Vsi.


Cieľ

Tvojim cieľom je kaviarnička Penny coffea na začiatku ulice k Mostu Slobody. Odporúčame sa zastaviť a dopriať si sladkú bodku na záver, kávičku, či len tak posedieť pri domácej limonáde.


Doprava je počas prázdnin pokojnejšia, nehovoriac o takom prejazde v nedeľu. Tak neváhaj a priprav sa na NAY Gran Fondo - či už sám, alebo sa môžeš pridať k nám v nedeľu 9.7. alebo 23.7. - vyrážame o 9.00 hod. zo štartu v Devínskej Novej Vsi.Júlová trasa
.
Download • 208KB
356 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page