top of page
Vyhledat

3, 2, 1... Štart! Medio fondo a júnová trasa sú tu.

Či sa už plánuješ zúčastniť tohtoročného NAY Gran fonda, alebo nie, túto trasu si zaručene užiješ.


Júnová trasa zamieri na rovinky Záhoria. Prejdeš cez Stupavu a naplno to rozbehneš cez Vysokú pri Morave až do Záhorskej Vsi, kde sa stočíš na východ. Tešiť sa môžeš aj na chrumkavý asfalt do Lábu, ktorý bol nedávno vymenený.ŠTART

Podobne ako minulý rok, aj tento rok sme štart Júnovej trasy posunuli pre Tvoju bezpečnosť z nákupného centra k jazeru v Devínskej Novej Vsi. Od štartu pokračuješ okolo Volkswagenu, cez kruháč do Stupavy. Pozor pri napájaní sa na hlavnú cestu v Stupave, zvýš opatrnosť!


CHECKPOINTY

Námestie Sv. Trojice - prvý checkpoint sa nachádza v centre Stupavy po pravej strane - Námestie Sv. Trojice pri kostole a bare.


Multifunkčné ihrisko v Záhorskej Vsi - ihrisko nájdeš hneď vedľa hlavnej cesty. Nachádza sa za odbočkou smerom na Malacky. Po zaznačení prejazdu pokračuješ ďalej smerom na Malacky. Pozor, aby si neminul odbočku vpravo na Láb. Táto časť je čerešničkou pre každého cyklistu.


Obecný úrad Láb - v strede obce nájdeš vedľa seba obecný úrad, základnú školu ako aj poštu - toto miesto je Tvojim ďalším checkpointom.


COOP Jednota Stupava - pár metrov po zjazde z hlavnej ulice smerom k Volkswagenu narazíš po pravej strane na predajňu COOP Jednota, ktorá sa nachádza na rohu pravotočivej zákruty.


CIEĽ

Tvojím dnešným cieľom je Železničná stanica Devínska Nová Ves, ktorú nájdeš na konci dlhej rovinky pri Volkswagene. Trúfaš si na špurt?Junova trasa 2024
.gpx
Stáhnout GPX • 132KB

202 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page