top of page
Vyhledat

PANCAKE RIDE!

Včera som sa zúčastnil špeciálneho eventu organizovaného Gruppetto Bratislava Cycling Teamom. Akcia bola príznačne nazvaná "Pancake Ride". Ako už názov sám napovedá, spoločná jazda mala byť spestrená občerstvením vo forme palaciniek.


Trasa bola naplánovaná výborne, z centra BA cez Biely Kríž na Lozorno k vodnej nádrži a následne cez Vysokú pri Morave, Stupavu, Devínsku a Devín naspäť domov. Čiže aj trochu kopčeky (lesy, príroda) a aj rovina, aby to bolo rovnomerne rozložené.


Výstup na Biely Kríž bol za mňa celkom v pohode, tempo si mohol zvoliť každý tak ako sa cítil a hore na Kríži sme sa počkali a spoločne pokračovali ďalej. Nasledoval zjazd k vodnej nádrži v Lozorne, až na jeden kúsok príjemná cesta s celkom kvalitným asfaltom aj na cesťák.


Dole pri nádrži nás už čakal "zlatý klinec" programu - úžasné občerstvenie. Sľúbené palacinky chutili výborne a navyše ako prídavok sa podávala aj bublanina, sendviče a ovocie. Na zapitie ionťák, ako sa pre cyklistov patrí (pivko samozrejme až po jazde :-) Občerstvenie a celkový servis bol na veľmi vysokej úrovni, takže veľké poďakovanie dievčatám za kulinársky zážitok a že boli ochotné obetovať svoj voľný čas pre náš dokonalý pocit z jazdy. Musím povedať že na takýto servis by som si zvykol veľmi rýchlo :-)


Následne sme sa už spoločne vybrali smerom na Vysokú pri Morave a potom cez Stupavu smerom naspäť. Teda už rovinka, ktorú nám trochu spestril vetrík, chvíľu proti nám, ale od Vysokej nám to vrátil a krásne fúkol do chrbta. Spoločnými silami sme to potom dotiahli až do cieľa.


Ja osobne som si jazdu veľmi užil. Jednalo sa o príjemné spestrenie našich klasických jázd a navyše sme medzi sebou privítali aj nové tváre, spoznali nových ľudí, podebatovali a strávili príjemný spoločný deň.


Suma sumárum, za mňa určite palec hore - skvelá jazda, skvelé občerstvenie, skvelí parťáci, výborná atmosféra a nápad hodný ďalšieho pokračovania, už teraz sa teším na Pancake Ride N°2 ;-)


... a aby som nezabudol, veľké poďakovanie organizátorovi Palcovi za skvelý nápad aj realizáciu a ešte raz dievčatám za ich ochotu a skvelé občerstvenie.


Ďakujem,

Milan
404 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Kommentar


Dusan Blazicek
Dusan Blazicek
27. Apr. 2021

nejaky gpx pre jedincov by sa nenasiel?

Gefällt mir
bottom of page